140 ₴/комплект
Проставні кільця для литих і ковчених колісних дисків виготовлені з термостійкого пластику, отже, їхня перевага в тому, що колесо не прикипає до стопи, а отже, у разі проколювання колеса Вам не потрібно буде мучатися, збиваючи колесо автомобіля зі маточиною за допомогою кувалди, ламання тощо.
Проставні кільця з термостійкого пластику , на відміну від металевих, більше схильні до руйнування, крихкіші під час знімання. Але це не означає, що це одноразова річ. Їх вистачає зазвичай на кілька років (на нашій практиці постійні клієнти не змінюють їх по 5-7 років). Ще однією перевагою є ціна — вона в кілька разів менша, порівнюючи з проставними кільцями з металу.
У яких випадках ставлять проставні центрувальні кільця:
Проставні центрувальні кільця ставлять у колісний диск у випадках, коли діаметр центрального отвору колісного диска більший щодо діаметра маточини автомобіля.
Що буде, якщо проставне центрувальне кільце не встановити?:
Якщо автомобільне колесо встановити без проставного кільця (у тих випадках, де воно належить!) часто можуть з'являтися неприємні відчуття в водія під час експлуатації транспортного засобу: вібрація кузовом автомобіля, биття в кермо тощо.
Ви можете намагатися робити безліч разів балансування, діагностувати підвіску автомобіля і віддавати шалені гроші за ремонт, а причина проста — без вставкового кільця (у тих випадках, де воно належить!) колесо не може відцентруватися, і як наслідок зафіксувати точно в центрі. Проставні кільця використовуються для відцентрування коліс автомобіля (ущільнюють посадку центрального отвору диска автомобіля на його маточину).
Підбір центрувальних проставних кілець:
Розміри центрувальних коліс для дисків зазвичай стандартні та варіюються в межах від 52.1 мм до 106.1 мм. Самі розміри цих кілець у магазинах позначаються двома числами, наприклад: 106.1- 78.0, де 106.1 — розмір місця посадки диска на маточину, а 78.0 — розмір диска.
Для правильного вибору центрувальних кілець будь-яких навичок не потрібний. Потрібно орієнтуватися на два розміри:
1. Діаметр отвору колісного диска.
2. Діаметр отвору, на який ви "садитимете" диск.
Варто зазначити, що немає потреби заміряти вручну діаметр отвору. Всю інформацію можна подивитися на дисках, які ви хочете придбати, а також на тих, які були встановлені заводом виробником, або ж у документах автомобіля (просто візьміть і порахуйте документації, яка йде до дисків), або ж просто виміряйте розмір лінійкою.
Головне запам'ятайте, що діаметр отвору диска є зовнішнім розміром, а ступичний діаметр — внутрішнім.
Також варто зазначити, що якщо ваші диски не оригінальні, а, допустиме, є реплікою, то стандартні розміри кілець можуть не підійти. У такому разі доведеться замовляти їх окремо, що передбачає додаткові витрати.
Багато автолюбів-початківців ставлять: , а чи потрібні центрувальні кільця? Адже можна просто затягнути болти більшими, і колесо однаково стоятиме рівно. У теорії так, але під час їзди створюються різноманітні навантаження на диск, які можуть легко зсунути прикручене колесо. Також без центрувальних кілець ви не зможете уникнути люфту на швидкостях. До речі, на питання про те, чи потрібні центрувальні кільця на литі диски відповідь така сама: якщо є невідповідність розмірів, то звичайно ж — так.
Нумо підвести невеликий підсумок. Центрувальні кільця необхідно купувати у разі невідповідності розмірів маточини та внутрішнього отвору диска. Центрувальне кільце має щільно сидіти на своєму місці, не створюючи люфтів.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Getmann |
Матеріал | Термопластик |
Зовнішній діаметр | 63.4 мм |
Внутрішній діаметр. | 57.1 мм |
Стан | Новий |